KULÜPLER

Kadınların Aradığı Her Şey İzmir Park Kadın Kulübü'nde!
 
Sosyalleşmek, yeni arkadaşlar ve dostlar kazanmak, hayalleri hayata geçirmek, daha kaliteli bir hayat sürmek, mutlu olmak için sizleri bekliyoruz.

İzmir Park Kadın Kulübü hem kendisine hem de bulunduğu semte faydalı olmayı amaçlayan kadınları bir araya getirme ilkesi ile kuruldu. Amacımız semtini, komşularını, çocuklarını düşünen tüm duyarlı ve güçlü kadınları bir araya getirmek ve bu kulüp kapsamında onların ihtiyaç ve isteklerine yanıt verebilmektir. 

Kulübümüzde her Perşembe günü hem çeşitli atölyeler düzenleyerek kadınların yeni hobiler kazanmalarına destek oluyoruz hem de güzellikten kişisel gelişime, sağlıktan modaya kadar birçok konuda uzmanların vereceği seminerlerle farklı konularda bilgi sahibi olmalarına, yeni deneyimler kazanmalarına öncülük ediyoruz.

Kadın Kulübü üyelerimiz belirli mağazalardan aldıkları çeşitli indirimler, promosyonlar ve özel hizmetlerle avantajli alışverişin ayrıcalıklarını da yaşıyorlar.

Tüm kadınlarımızı İzmir Park Kadın Kulübüne davet ediyoruz. 
 
 

Oyunlar, Sürprizler ve Doyasıya Eğlence İzmir Park Çocuk Kulübünde!

Minik misafirlerimize, sürprizlerle dolu, rengarenk bir dünyanın kapılarını açıyoruz. 

Masalsı bir dünyaya adım atan İzmir Park Çocuk Kulübü’nün şanslı üyeleri, güvenli ve sıcak bir ortamda, eğitici, öğretici ve eğlenceli zamanlar geçiriyor. Yeni arkadaşlıklar kurarak, yaşıtlarıyla birlikte olmanın ve paylaşmanın tadına varıyor.

En güzel ve en özgün oyuncakları kendileri tasarlayarak, yaratıcılıklarını ortaya koyan küçük hanımlar ve küçük beyler, yalnızca kitaplarda ve ekranlarda gördükleri sevimli kuklalarla tanışma fırsatı buluyor; sıra dışı kostümlerle, fantastik bir rüyaya dalıyorlar. Minik müdavimlerini neşeyle kucaklayan İzmir Park Çocuk Kulübü’nde daha birçok sürpriz var.

Birbirinden eğlenceli aktivitelerle, arkadaşlığın ve mutluluğun paylaşıldığı neşeli dünyamıza tüm çocuklarımızı bekliyoruz.