İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ


Eşrefpaşa Caddesi No:408 Eşrefpaşa

Konak / İZMİR

Telefon : 0232 250 11 12

Email : info@izmirpark.com


ULAŞIM BİLGİLERİ


ÖZEL ARAÇ İLE

İzmir Park, Eşrefpaşa caddesi üzerinde Eski İzmir ve Yeşillik Caddelerinin birleşme noktasındaki Yağhaneler Meydanı'nda yer almaktadır.


OTOBÜS ve METRO İLE

Metro ile Üçyol durağına gelip, o noktadan 7-8 dakikalık bir yürüyüşle İzmir Park’a gelebileceğiniz gibi Konak Metro durağından 23,193,224 numaralı otobüs hatlarına, Halkapınar Metro durağından ise 70,80,90 numaralı otobüs hatlarına aktarma yaparak Yağhaneler durağındaki İzmir Park Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.


MİNİBÜS  İLE

Cennetçeşme-Limontepe-Eşrefpaşa hattı, Evka1-Bozyaka SSK Hastanesi hattı, Toki-Uzundere-Işıkkent hattı ve Kadifekale-Yeniçamlık-Uzundere-Toki hattı üzerinde çalışan minibüslerle Yağhaneler durağındaki İzmir Park Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

* Adınız Soyadınız :
Telefonunuz :
* E-Posta Adresiniz :
* Mesajınız :

İNSAN KAYNAKLARI


Siz de İzmir Park ailesine katılmak isterseniz,

info@izmirpark.com 

e-posta adresine iş olanakları için CV'nizi

göndermenizi rica ederiz.

İş başvurusunda bulunmak amacı ile info@izmirpark.com adresine göndermiş olduğunuz iletilerde yer alan kişisel verilerinizin İş Başvuru Süreçlerinde işlenmesi ve yetkili departman/kişiler ile paylaşılmasına rıza gösterdiğinizi, bu kapsamda tarafınızla iletişime geçilebileceğini, gönderdiğiniz elektronik posta içerisinde yer alan üçüncü kişilere ait verilerin işlenmesine ilişkin hukuki sorumluluğu üstlendiğinizi kabul ve beyan etmektesiniz.